Zvýhodněné testování Optigen

27.01.2012 15:57

 

Ve spolupráci s americkou laboratoří Optigen jsme zajistili možnost natestovat vaše čtyřnohé miláčky na geneticky přenášená onemocnění z nabídky této společnosti za zvýhodněnou cenu. 

Do 31.1.2012 najdete na těchto stránkách:

- detailní postup při odběru, identifikaci a transportu vzorků pro tento program, tak aby bylo možné uplatnit slevu

Sleva bude ve výši 20-40% a bude závislá na tom, kolik druhů testů se z jednoho vzorku bude dělat. 

KAŽDOPÁDNĚ ALE BUDEME MOCI REALIZOVAT V TOMTO KOLE JEN TESTY ZE SLIN, NIKOLIV KREVNÍCH VZORKŮ, kvůli tomu, že krevní vzorky jsou náročné na přepravu a měly by být po odběru pokud možno ihned odeslány do USA. To bohužel nekoresponduje s naším postupem, kdy budeme vzorky shromažďovat od majitelů poštou nebo osobně v Brně a budeme je společně odesílat další den.

Nabídka testů je zde -z toho testy z krve jsou označeny červenou hvězdičkou.

Pro stanovení ceny pro váš konkrétní případ mne prosím kontaktujte na  radka@rustylove.cz . Jsem v přímé komunikaci s laboratoří a mohu dopředu potvrdit konkrétní cenu pro náš seminář, počítání kumulovaných slev je někdy dost komplikované. Díky za pochopení. 

Předběžný postup:

1) Majitel si vyžádá slevový kód na emailu radka@rustylove.cz (stejný pro všechny) na základě uvedení: Jména a příjmení majitele, jméno psa a požadované testy z nabídky Optigen na daného jedince (https://www.optigen.com/opt9_test.html mimo testy označené hvězdičkou)

2) Majitel vyplní online formulář (screenshoty s překladem budou k dispozici do 31.1.2012) a objedná si všetření pejsků online na stránkách Optigenu

  •  Pozor JE NUTNÉ vytisknout v kroku 2 potřebné materiály k ověření identifikace psa, nevyplňujte bez funkční tiskárny. Bez toho nemůžete objednávku dokončit.
  • V rámci vyplnění žádosti potřebujete slevový kód pro získání zvýhodnění, dodržte prosím krok 1. Slevový kód bude platný od 31.1.2012 do 13.2.2012 - do té doby nevyplňovat.
  • Pozor pro platbu kartou potřebujete kartu s aktivovanou možností platit přes internet a odpovídající limit (prosím zkontrolujte předem u svého bankovního ústavu)

2) Pejskovi necháte odebrat vzorek slin z bukální sliznice (přesný postup bude popsán do 31.1.2012 na těchto stránkách) u veterináře, který potvrdí identifikaci jedince razítkem na vytištěném formuláři.

3) Formulář se vzorky odešle tak, aby byl vzorek co nejčerstvější (EMS) na adresu Radka Bursíková, Voznice 120, 26301 Dobříš a to tak, že dorazí nejpozději do 13.2.2012 kdy budeme vzorky odesílat do U.S.A. Případně budeme vzorky vybírat v Brně 12.2.2012 na semináři, případně je možné si domluvit předání vzorků v Praze 13.2.2012 dopoledne. 

4) Vzorky budou společně odeslány do Optigenu, na základě realizace platby dojde k vyhodnocení a budou vám zaslány výsledky způsobem, který uvedete v žádosti.

Prosím vemte na vědomí, že bychom rádi na stránkách semináře zveřejnili seznam majitelů, kteří této možnosti využili. Pokud si nepřejete být zveřejnění v této sekci, prosím informujte mne předem při vyžádání si slevového kódu.

Akce je určena primárně pro účastníky našich seminářů, pokud ale máte například odchovy, jejichž majitelé by této možnosti rádi využili, informujte mne předem emailem. Naším cílem je podpořit zodpovědný chov tedy testování obecně a určitě se domluvíme. 

AKTUÁLNĚ NENÍ MOŽNÉ VZORKY ODESÍLAT PŘÍMO OD VETERINÁŘE, MUSÍME JE VYBRAT A ODESLAT NAJEDNOU.

TESTY Z KREVNÍCH VZORKŮ MÁME V PLÁNU ZAŘADIT PO OVĚŘENÍ PROCEDURY NA TOMTO KOLE, NA PODZIM OPĚT U PŘÍLEŽITOSTI BRNĚNSKÉHO SEMINÁŘE. 

 

 

 

 

Zpět